Uitslagen amateurvoetbal zondag 14 april 2019
14-04-2019Hoofdklasse A
Fortuna Wormerveer - Silvolde 0-4
RKZVC - Purmersteijn 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
Hoogeveen - SDO 0-2
Hollandia - Alcides 0-0
Hoogland - AWC 2-0
Be Quick 1887 - RKHVV 2-2
MSC - Achilles 1894 2-2
De Bataven - DEM 0-1
Stand
1. SDO 25-50
2. Hoogeveen 23-48
3. RKZVC 25-48
4. DEM 24-47
5. Hoogland 24-42
6. Alcides 25-37
7. Hollandia 23-32
8. Be Quick 1887 25-32
9. Silvolde 24-31
10. Purmersteijn 25-31
11. MSC 24-30
12. AWC 23-27
13. Fortuna Wormerveer 25-27
14. Achilles 1894 24-24
15. De Bataven 23-22
16. RKHVV 24-11
1e klasse E
SC Bemmel - Rohda Raalte 4-3
TVC'28 - Rigtersbleek 4-3
Stevo - BWO 1-0
Tubantia - Longa'30 0-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Erik Zandstra
NEC am. - FC Winterswijk 1-5
De Zweef - WAVV 3-2
Heino - BVC'12 1-0
Stand
1. Longa'30 21-49
2. SC Bemmel 22-47
3. Rohda Raalte 22-36
4. BVC'12 19-32
5. Stevo 21-31
6. Rigtersbleek 22-31
7. NEC am. 21-29
8. FC Winterswijk 20-26
9. Heino 20-24
10. TVC'28 21-24
11. WAVV 21-23
12. Tubantia 21-20
13. De Zweef 21-19
14. BWO 20-18
2e klasse I
Eendracht'30 - Vorden 1-1
DVC'26 - AZC 2-3
Warnsveldse Boys - Varssveld 2-1
Spero - VIOD Doetinchem 1-0
Union - Concordia Wehl 1-1
SDOUC - Quick 1888 3-1
DCS - Orion 2-2
Stand
1. Orion 22-46
2. SDOUC 22-41
3. Spero 20-40
4. DCS 22-34
5. Concordia Wehl 21-31
6. AZC 20-30
7. Varsseveld 19-26
8. Quick 1888 21-26
9. Union 21-25
10. Vorden 19-22
11. VIOD Doetinchem 21-22
12. Eendracht'30 21-22
13. Warnsveldse Boys 21-22
14. DVC'26 20-18
3e klasse A
Reutum - LSV Lonneker 2-0
De Tukkers - Reunie 8-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Reunie - Peter Jansen
Sportlust Glanerbrug - Victoria'28 2-0
NEO - DSVD 4-2
Eilermark - Avanti Wilskracht 5-0
Saasveldia - WVV'34 5-0
Stand
1. Eilermark 21-50
2. Sportlust Glanerbrug 21-46
3. NEO 21-44
4. De Tukkers 22-44
5. Avanti Wilskracht 22-39
6. Saasveldia 22-32
7. WVV'34 21-31
8. Reutum 21-28
9. DSVD 20-23
10. LSV Lonneker 21-23
11. VV Twenthe 20-22
12. Losser 19-16
13. Reunie 20-14
14. Victoria'28 21-4
3e klasse C
Doetinchem - SML 2-2
PAX - Ruurlo 2-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
VVO - MvR 1-2
VDZ - OBW 3-2
FC Trias - MASV 3-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Trias - Yassin Ouardighi
SC Rheden - Gendringen 3-1
Vios Beltrum - Grol 1-4
Luister hier naar de reactie van de trainer van Vios Beltrum - Manfred Graven
Luister hier naar de reactie van de trainer van Grol - Sander Hoopman
Stand
1. MASV 22-48
2. OBW 22-44
3. VDZ 22-42
4. SC Rheden 22-40
5. SML 22-37
6. Grol 22-36
7. VVO 21-27
8.FC Trias 22-26
9. Doetinchem 21-24
10. PAX 20-23
11. MvR 21-19
12. Ruurlo 21-18
13. Vios Beltrum 21-17
14. Gendringen 21-14
4e klasse B
De Tubanters 1897 - UDI 2-3
Rietmolen - Erix 2-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Rietmolen - Kevin Vos
KSV Vragender - Aramea 7-0
Buurse - Sportclub Overdinkel 0-1
EMOS - Sportclub Rekken 3-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sp. Rekken - Mark Roossink
TVO - FC Eibergen 3-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Eibergen - Arno Leppink
Stand
1. UDI 19-45
2. TVO 19-44
3. De Tubanters 1897 19-39
4. Sportclub Overdinkel 17-35
5. Buurse 19-28
6. BSC Unisson 18-26
7. KSV Vragender 18-25
8. Rietmolen 18-23
9. EMOS 17-21
10. FC Eibergen 19-19
11. ERIX 18-15
12. FC Aramea 20-12
13. Sportclub Rekken 19-9
4e klasse C
MEC - Loil 2-0
Sprinkhanen - Keijenburgse Boys 2-2
AD'69 - Ulftse Boys 3-2
GWVV - Terborg 4-0
Zeddam/St. Joris - Dinxperlo 1-2
't Peeske - SVGG 2-0
VVG'25 - KSH 5-1
Stand
1. VVG'25 20-55
2. GWVV 19-40
3. Zeddam/Sint Joris 19-37
4. AD'69 18-34
5. 't Peeske 18-34
6. KSH 18-30
7. Loil 21-28
8. Terborg 19-24
9. Dinxperlo 19-20
10. Keijenburgse Boys 19-19
11. MEC 18-18
12. Ulftse Boys 19-17
13. Sprinkhanen 19-13
14. SVGG 18-6
5e klasse B
Sportclub Haarlo - GSV'63 2-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sp. Haarlo - Raymond van der Heide
Luister hier naar de reactie van de trainer van GSV'63 - Dennis Arentsen
Haaksbergen - Diepenheim 1-3
Lochuizen - Hoeve Vooruit 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Lochuizen - Tonnie Schuurman
Bentelo - DEO 11-1
RKSV Bornerbroek - SVBV 4-3
Sportclub Neede - EGVV 2-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sp. Neede - William Krabbenborg
Stand
1. Sportclub Neede 18-49
2. Bentelo 17-37
3. Hoeve Vooruit 18-37
4. Diepenheim 18-36
5. EGVV 17-26
6. Lochuizen 17-23
7. GSV'63 18-23
8. RKSV Bornerbroek 18-18
9. Sportclub Haarlo 18-15
10. SVBV 17-13
11. Haaksbergen 17-13
12. DEO 15-10
5e klasse C
Stokkum - Kilder 3-1
Ajax Breedenbroek - Bredevoort 0-1
Den Dam - VVL 1-1
NVC Netterden - Etten 0-3
Marienveld - Halle 1-2
Vosseveld - Sportclub Meddo 2-2
Stand
1. Etten 20-51
2. Sportclub Meddo 20-48
3. Kilder 19-37
4. Vosseveld 18-34
5. Bredevoort 17-31
6. Marienveld 19-31
7. Halle 18-26
8. Ajax Breedenbroek 17-23
9. Westendorp 18-18
10. Stokkum 19-16
11. NVC Netterden 18-10
12. Den Dam 18-9
13. VVL 19-9
Ander nieuws
-
24-04-2024
In Mariënvelde is het vandaag al Koningsdag: het rood-wit-blauw hangt uit, keurig geharkte tuinen en de BMV zit verwachtingsvol om de koning alle te vertellen over ‘hun’ BMV
-
23-04-2024
Achterhoekse klimaatburgemeesters laten klimaatklok rondgaan: in gemeente Aalten telt de klimaatklok nu af naar het kantelpunt van 1,5 graden opwarming op aarde
-
23-04-2024
Bouwterrein brug bij Lochem teruggegeven aan provincie en bouwer
-
22-04-2024
Oost Gelre verwacht een financieel tekort van 5,1 miljoen euro in 2026
-
22-04-2024
Koude lentedag: komende nacht gaat het écht vriezen in de Oost-Achterhoek
-
22-04-2024
Grolse Maestro: ‘moeilijk’ en sensationeel