Uitslagen amateurvoetbal zondag 6 oktober 2019
06-10-2019ACHTERHOEK - Bekijk hieronder de uitslagen van het amateurvoetbal:
Hoofdklasse B
Baronie - Halsteren 1-1
EHC - OJC Rosmalen 2-1
IFC - RKZVC 0-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
Juliana'31 - AWC 7-1
Longa'30 - Moerse Boys 3-2
Minor - UDI'19 1-0
Nuenen - Unitas 0-1
Silvolde - Meerssen 1-1
Stand
1. Halsteren 6-14
2. Unitas 6-14
3. IFC 6-12
4. Baronie 6-12
5. Juliana'31 6-11
6. Longa'30 6-10
7. RKZVC 6-9
8. Minor 6-9
9. EHC 6-9
10. OJC Rosmalen 6-7
11. UDI'19 6-7
12. Silvolde 6-6
13. Meerssen 6-5
14. AWC 6-4
15. Moerse Boys 6-3
16. Nuenen 6-0
1e klasse E
Bemmel - FC Winterswijk 3-2
Orion - Stevo 5-0
Rigtersbleek - De Bataven 0-2
RKHVV - TVC'28 2-2
Rohda Raalte - Heino 2-1
Tubantia - De Zweef 1-1
Voorwaarts T. - BVC'12 0-2
Stand
1. Bemmel 3-7
2. TVC'28 3-7
3. Rohda Raalte 3-7
4. Orion 3-6
5. BVC'12 3-6
6. De Bataven 3-6
7. Heino 3-6
8. RKHVV 3-5
9. Stevo 3-3
10. FC Winterswijk 3-1
11. De Zweef 3-1
12. Voorwaarts T. 3-1
13. Tubantia 3-1
14. Rigtersbleek 3-1
2e klasse I
DIO'30 - Varsseveld 1-1
DVC'26 - VIOD Doetinchem 3-2
MASV - Concordia Wehl 3-0
SDOUC - DCS 0-0
Union - Quick 1888 6-1
Vorden - Spero 1-1
WAVV - Eendracht'30 1-3
Stand
1. MASV 3-9
2. SDOUC 3-7
3. Eendracht'30 3-6
4. Union 3-6
5. WAVV 3-4
6. DCS 3-4
7. DIO'30 3-4
8. DVC'26 3-4
9. Varsseveld 3-4
10. Quick 1888 3-3
11. VIOD Doetinchem 3-3
12. Vorden 3-2
13. Concordia Wehl 3-1
14. Spero 3-1
3e klasse A
Avanti Wilskracht - De Tukkers 0-4
Borne - LSV Lonneker 0-0
DSVD - Saasveldia 1-1
Grol - TVO 3-0
MVV'29 - Reutum 0-0
RSC - Luctor et Emergo 3-4
WVV'34 - Losser 2-2
Stand
1. Grol 3-9
2. Saasveldia 3-7
3. Luctor et Emergo 3-7
4. WVV'34 3-5
5. De Tukkers 3-4
6. Reutum 3-4
7. Losser 3-4
8. MVV'29 3-4
9. Borne 3-3
10. RSC 3-3
11 TVO 3-3
12. DSVD 3-2
13. LSV Lonneker 3-1
14. Avanti Wilskracht 3-0
3e klasse C
DVV - Doetinchem 1-4
HC'03 - Ruurlo 4-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
Montferland - Sp. Lochem 2-4
Rheden - Witkampers 5-2
FC Trias - PAX 1-1
VVO - VVG'25 1-3
Stand
1. VVG'25 3-9
2. OBW 2-6
3. Doetinchem 2-6
4. Rheden 3-6
5. Sportclub Lochem 3-6
6. PAX 3-4
7. HC'03 3-4
8. VVO 3-4
9. FC Trias 3-4
10. Witkampers 2-1
11. DVV 3-1
12. Montferland 3-0
13. Ruurlo 3-0
4e klasse B
Buurse - Rietmolen 7-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Rietmolen - Frank Bruins
Hoeve Vooruit - Vios Beltrum 3-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Vios Beltrum - Kevin Vos
Markelo - Twenthe Goor 2-0
Sportclub Neede - Diepenheim 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sp. Neede - William Krabbenborg
Reunie - FC Eibergen 2-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Reunie - Peter Jansen
UDI - Hector 3-1
Victoria'28 - Unisson 2-2
Stand
1. Markelo 3-9
2. Reunie 3-9
3. UDI 3-6
4. Buurse 3-6
5. Vios Beltrum 3-5
6. Sportclub Neede 3-5
7. Diepenheim 3-4
8. BSC Unisson 3-4
9. FC Eibergen 3-3
10. Twenthe Goor 3-2
11. Hoeve Vooruit 3-1
12. Hector 3-1
13. Victoria'28 3-1
14. Rietmolen 3-1
4e klasse C
AD'69 - Keijenburgse Boys 3-2
Basteom - GWVV 4-4
HMC'17 - Etten 5-0
MEC - FC Bergh 2-3
Meddo - Dinxperlo 1-3
Terborg - KSV Vragender 2-3
Ulftse Boys - Gendringen 2-2
Stand
1. AD'69 3-9
2. Dinxperlo 3-9
3. Gendringen 3-7
4. HMC'17 3-6
5. GWVV 3-5
6. KSV Vragender 3-4
7. Basteom 3-4
8. Etten 3-4
9. Terborg 3-3
10. FC Bergh 3-3
11. Ulftse Boys 3-2
12. MEC 3-1
13. Sp. Meddo 3-1
14. Keijenburgse Boys 3-0
5e klasse B
DEO - GSV'63 1-3
EGVV - Sportclub Rekken 0-1
Haaksbergen - Wolfersveen 1-1
Sp. Haarlo - Erix 3-4
Luister hier naar de reactie van de trainer van Erix - Mick Hermsen
SVBV - Bredevoort 3-2
Vosseveld - Lochuizen 7-1
Stand
1. Sp. Rekken 3-9
2. GSV'63 3-7
3. Vosseveld 3-6
4. Bredevoort 3-6
5. Erix 2-4
6. Haaksbergen 3-4
7. Zelhem 2-3
8. EGVV 3-3
9. Sp. Haarlo 3-3
10. SVBV 3-3
11. Wolfersveen 2-1
12. Lochuizen 1-0
13. DEO 3-0
5e klasse C
Ajax Breedenbroek - Rijnland 2-2
Angerlo Vooruit - NVC 1-1
Gelders Eiland - Kilder 4-5
RKPSC - Halle 3-1
SDZZ - Den Dam 6-1
SVGG - Babberich 0-3
Stand
1. Kilder 3-9
2. Ajax Breedenbroek 3-7
3. Westendorp 2-6
4. SDZZ 3-6
5. Angerlo Vooruit 2-4
6. SP Rijnland 3-4
7. RKPSC 2-3
8. Babberich 3-3
9. SVGG 3-3
10. Den Dam 3-3
11. NVC Netterden 3-1
12. Gelders Eiland 1-0
13. Halle 3-0
Ander nieuws
-
18-03-2024
Sandra Vanreys brengt het voorjaar binnen met ‘Veurjoarszunne’
-
17-03-2024
Nu Jeany nog kan is zij met haar neuroloog op MSA-missie: meer bekendheid voor deze akelige ongeneeslijk ziekte
-
17-03-2024
Wmo en Jeugdzorg in de Achterhoek moeten anders, we hebben onze lessen geleerd
-
15-03-2024
Eerste boom gepland in klimaatvriendelijk Dinxpers centrum
-
14-03-2024
TV-kok en culinair schrijfster Nadia Zerouali benoemd tot nieuwe voorzitter Museum Villa Mondriaan
-
14-03-2024
Omroep Gelderland gaat op bezoek bij achtbaanbouwer voor nieuw attractiepark Bommelwereld