Uitslagen amateurvoetbal zondag 30 maart 2019
31-03-2019Hoofdklasse A
Silvolde - Fortuna Wormerveer 1-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Silvolde - Dennis van Beukering
AWC - Hoogland 2-2
De Bataven - Hollandia 2-0
Achilles 1894 - RKHVV 3-2
MSC - Alcides 0-2
Stand
1. SDO 23-47
2. DEM 23-46
3. Hoogeveen 21-45
4. RKZVC 23-44
5. Hoogland 22-36
6. Alcides 23-33
7. Hollandia 21-31
8. MSC 22-29
9. Purmersteijn 23-29
10. Be Quick 1887 23-28
11. AWC 21-27
12. Fortuna Wormerveer 23-27
13. Silvolde 22-25
14. De Bataven 22-22
15. Achilles 1894 22-20
16. RKHVV 22-10
1e klasse E
SC Bemmel - BWO 0-2
Tubantia - Rigtersbleek 1-0
NEC am. - TVC'28 1-0
WAVV - FC Winterswijk 3-2
De Zweef - Rohda Raalte 0-4
Heino - Stevo 3-0
Longa'30 - BVC'12 4-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Erik Zandstra
Stand
1. Longa'30 19-43
2. SC Bemmel 20-41
3. Rohda Raalte 20-33
4. Rigtersbleek 20-31
5. BVC'12 17-29
6. Stevo 19-28
7. NEC am. 19-26
8. FC Winterswijk 18-23
9. WAVV 19-23
10. Tubantia 19-20
11. Heino 18-18
12. BWO 18-18
13. TVC'28 19-18
14. De Zweef 19-16
2e klasse I
SDOUC - Vorden 2-2
DVC'26 - Orion 0-1
Warnsveldse Boys - DCS 2-0
VIOD Doetinchem - Varsseveld 2-3
Spero - Quick 1888 0-1
Union - Eendracht'30 3-0
AZC - Concordia Wehl 2-1
Stand
1. Orion 20-42
2. SDOUC 20-37
3. Spero 18-34
4. DCS 20-33
5. AZC 18-27
6. Concordia Wehl 19-27
7. Varsseveld 17-25
8. Union 19-24
9. Quick 1888 19-23
10. Eendracht'30 19-21
11. VIOD Doetinchem 19-19
12. Warnsveldse Boys 19-19
13. Vorden 17-18
14. DVC'26 18-18
3e klasse A
Reutum - Victoria'28 3-1
NEO - Reunie 3-1
Eilermark - De Tukkers 1-3
Losser - Avanti Wilskracht 1-2
VV Twenthe - LSV Lonneker 1-1
Saasveldia - Sportlust Glanerbrug 3-4
DSVD - WVV'34 2-2
Stand
1. Eilermark 19-44
2. Sportlust Glanerbrug 19-40
3. NEO 19-38
4. De Tukkers 20-38
5. Avanti Wilskracht 20-36
6. WVV'34 19-31
7. Saasveldia 20-29
8. Reutum 19-25
9. LSV Lonneker 19-23
10. DSVD 18-22
11. VV Twenthe 19-21
12. Losser 18-16
13. Reunie 18-11
14. Victoria'28 19-4
3e klasse C
SC Rheden - SML 1-0
PAX - Grol 2-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Grol - Sander Hoopman
VVO - Vios Beltrum 5-3
OBW - MvR 7-0
VDZ - Gendringen 8-0
FC Trias - Doetinchem 0-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Trias - Yassin Ouardighi
Ruurlo - MASV 1-4
Luister hier naar de reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
Stand
1. MASV 20-45
2. OBW 20-41
3. VDZ 20-36
4. SC Rheden 20-36
5. Grol 20-33
6. SML 20-33
7. VVO 19-27
8. Doetinchem 19-23
9. PAX 18-20
10. FC Trias 20-20
11. Ruurlo 19-18
12. Vios Beltrum 19-17
13. MvR 19-15
14. Gendringen 19-11
4e klasse B
Rietmolen - UDI 0-2
Buurse - FC Aramea 3-0
EMOS - KSV Vragender 0-2
TVO - De Tubanters 1897 1-0
Sportclub Overdinkel - FC Eibergen 2-0
BSC Unisson - Sportclub Rekken 1-3
Stand
1. UDI 17-39
2. De Tubanters 1897 17-36
3. TVO 16-35
4. Sportclub Overdinkel 15-29
5. Buurse 16-25
6. BSC Unisson 17-23
7. KSV Vragender 16-22
8. Rietmolen 16-19
9. FC Eibergen 17-19
10. EMOS 15-15
11. Erix 15-14
12. FC Aramea 17-12
13. Sportclub Rekken 16-9
4e klasse C
MEC - Ulftse Boys 0-3
Zeddam/St. Joris - Sprinkhanen 3-0
SVGG - Dinxperlo 0-2
't Peeske - Loil 2-0
VVG'25 - AD'69 7-1
Terborg - KSH 2-1
Stand
1. VVG'25 18-51
2. 't Peeske 16-34
3. GWVV 17-34
4. Zeddam/St.Joris 16-31
5. Loil 19-28
6. KSH 15-27
7. AD'69 15-25
8. Terborg 16-18
9. Keijenburgse Boys 15-17
10. MEC 16-15
11. Ulftse Boys 16-14
12. Dinxperlo 17-14
13. Sprinkhanen 17-12
14. SVGG 17-6
5e klasse B
Bornerbroek - DEO 5-0
EGVV - GSV'63 1-0
Haarlo - Haaksbergen 3-2
Lochuizen - Diepenheim 0-6
Stand
1. Sportclub Neede 16-45
2. Hoeve Vooruit 16-35
3. Bentelo 16-34
4. Diepenheim 16-30
5. EGVV 16-28
6. Lochuizen 15-22
7. GSV'63 16-20
8. Bornerbroek 16-14
9. SVBV 15-13
10. Sportclub Haarlo 16-12
11. DEO 14-10
12. Haaksbergen 15-10
5e klasse C
Den Dam - Bredevoort 0-0
NVC Netterden - Ajax Breedenbroek 4-3
Halle - Etten 0-1
Marienveld - Kilder 0-2
Vosseveld - Westendorp 0-3
VVL - Sportclub Meddo 0-5
Stand
1. Etten 18-45
2. Sportclub Meddo 18-44
3. Vosseveld 16-32
4. Kilder 16-31
5. Marienveld 16-28
6. Bredevoort 15-27
7. Ajax Breedenbroek 16-23
8. Halle 16-20
9. Westendorp 16-18
10. Stokkum 17-13
11. NVC Netterden 16-10
12. Den Dam 15-8
13. VVL 17-5
Ander nieuws
-
22-04-2024
Oost Gelre verwacht een financieel tekort van 5,1 miljoen euro in 2026
-
22-04-2024
Koude lentedag: komende nacht gaat het écht vriezen in de Oost-Achterhoek
-
22-04-2024
Grolse Maestro: ‘moeilijk’ en sensationeel
-
22-04-2024
Dieven stelen buitenboordmotoren en ‘heel veel gereedschap’
-
22-04-2024
Fietsenstalling en speeltuintje bij De Driehoek in Lichtenvoorde
-
19-04-2024
Nieuw beweegpad laat zien hoe leuk bewegen buiten in de frisse lucht is