Header image

Meerdaagse wandelaars uitgenodigd bij Reijrink

LIEVELDE-Het gemeentebestuur van Oost Gelre organiseert op zaterdag 24 juli vanaf 15.00 uur een informele bijeenkomst voor wandelaars van de grote meerdaagse lange afstand wandeltochten. Deze bijeenkomst wordt gehouden bij Reijrink in Lievelde. Uitgenodigd worden wandelaars uit onze gemeente die dit jaar meedoen of hebben meegedaan aan de Nijmeegse Vierdaagse en/of soortgelijke evenementen in bijvoorbeeld Apeldoorn en Barchem. Veel van deze wandelaars hebben of gaan in het shirt van de gemeente Oost Gelre hun prestatie volbrengen en dragen daardoor bij aan de promotie van onze gemeente. De shirts zijn gratis beschikbaar gesteld door de gemeente. In totaal hebben zo’n 60 inwoners het felrode poloshirt aangevraagd om te dragen tijdens grote wandelevenementen. De Nijmeegse Vierdaagse is van 20 t/m 23 juli. Een dag later kunnen de deelnemers dus hun ervaringen delen. Zij en deelnemers aan andere meerdaagse lange afstand wandelevenementen zijn zaterdag 24 juli van harte welkom bij Reijrink in Lievelde, vanaf 15.00 uur. Wandelaars die de bijeenkomst willen bijwonen, kunnen zich aanmelden door een mail te sturen naar communicatie@oostgelre.nl, onder vermelding van naam en aantal personen.

Ander nieuws